Asystent/Asystentka Zarządu

W związku z rozwojem naszego zespołu poszukujemy Asystent/Asystentka Zarządu

Obowiązki:

  • wsparcie Zarządu w codziennej pracy

Oczekiwania:

poszukujemy rasowego ogarniacza i egzekutora. Osoby świetnie zorganizowanej, kreatywnej, otwartej i elastycznej, która bezlitośnie będzie dopinać terminy, sprawnie realizować powierzone zadania i samodzielnie poszuka nowych rozwiązań.

Konieczne:

  • średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.
  • status studenta lub B2B

Mile widziane:

  • umiejętność czytania w myślach - level basic

Oferujemy:

  • pracę w rewelacyjnej atmosferze
  • możliwość rozwoju
  • długoterminową współpracę
  • elastyczność
  • niepełny wymiar godzin i możliwość dostosowania czasu pracy  do bieżących potrzeb

CV prosimy przesyłać wraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przezredIQ Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."

Oprócz CV prosimy o wpisanie w treści maila trzech powodów, dla których powinniśmy się spotkać. Do zobaczenia!
Aplikuję