Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu finansowego

Do naszego zespołu poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Kontrolingu finansowego

Obowiązki:

  • wsparcie procesu wdrożeniowego systemu kontrolingowego IQControl

Oczekiwania:

  • student/studentka finansów lub rachunkowości zarządczej
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości, finansów i rachunkowości zarządczej
  • otwartość na nową wiedzę i doświadczenia
  • dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excell, Access
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, otwartość i poczucie humoru

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • status studenta lub B2B

Co oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w procesie wdrożeniowym w jednej z największych korporacji wydawniczych na polskim rynku
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji blisko Centrum - Business Link PGE Narodowy
  • elastyczne godziny pracy
  • długofalową współpracę
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

CV prosimy przesyłać wraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez redIQ Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym."
Aplikuję