Block
Outsourcing IT

Kompleksowa obsługa informatyczna

Skup się na swoim biznesie. My zajmiemy się wszystkimi tematami związanymi z IT. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Wybierając Outsourcing IT od redIQ, zyskujesz dostęp do kompetencji całego naszego zespołu. Zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin IT. Dodatkowo mamy ponad 10 lat doświadczenia w świadczeniu usług kompleksowej opieki IT, słuchaniu naszych klientów oraz doskonaleniu wewnętrznych procedur. Pozwala nam to utrzymywać bardzo wysoki poziom naszych usług i Twojej satysfakcji.

Decydując się na nasze usługi, możesz w prosty sposób ograniczyć koszty związane z utrzymaniem infrastruktury IT. Zaczynając od zamiany kosztów pracy na koszty usług obcych, redukcji nakładów na szkolenia pracowników działu IT, kosztów zastępstwa w razie urlopów lub zwolnień. Kończąc na zoptymalizowanych z naszą pomocą kosztach inwestycji w IT.

Nasze Usługi

 
Outsourcing
IT
Outsourcing
IT
Skup się na swoim biznesie. My zajmiemy się wszystkimi tematami związanymi z IT.
Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!
Helpdesk IT
24/7
Helpdesk IT
24/7
Masz problem natury IT? Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7, zarówno zdalnie jak i lokalnie. Reagujemy nawet w 15 minut.
Więcej

PROBLEMY PONIŻEJ SĄ DLA CIEBIE ZNAJOME?
POTRZEBUJESZ NASZYCH USŁUG!

 

W redIQ przypisujemy kilku osobowy zespół do obsługi każdego z klientów. Dodatkowo korzystamy z systemu do obsługi zgłoszeń serwisowych IQStation, dzięki czemu wszyscy pracownicy odpowiedzialni za Waszą firmę od razu są powiadamiani o problemie. Nawet jeśli jeden z administratorów nie może w danej chwili podjąć zgłoszenia, do realizacji przystąpi kolejna osoba.

Jeśli powierzysz nam opiekę nad Twoim IT, nasi specjaliści zawsze będą do Twojej dyspozycji. Bez względu na urlopy czy choroby poszczególnych członków zespołu.

Od dłuższego czasu ataki szyfrujące dane "Ransomware", w celu uzyskania okupu, są bardzo wielkim zagrożeniem. Nasi specjaliści wprowadzą odpowiednie procedury bezpieczeństwa, zadbają o systemy antywirusowe oraz o bezpieczny backup Twoich danych. Dzięki temu nawet w sytuacji ataku "Ransomware" możesz mieć pewność, że Twoje dane pozostaną bezpieczne a przerwa w pracy będzie minimalna.

Odpowiednio wdrożony system backupu danych, to podstawa dobrych praktyk IT. Zadbamy o zabezpieczanie danych na co najmniej 3 różnych nośnikach w dwóch różnych lokalizacjach. Dane możemy zabezpieczać w chmurze bądź wynosić z Twojej firmy na nośnikach zewnętrznych. Co najważniejsze, poprawność backupu musi być regularnie weryfikowana. Zadbamy również o to.

Ochrona Twoich danych jest bardzo złożonym zagadnieniem. Na jakość ochrony wpływa wiele czynników takich jak przyjęte procedury, poprawna konfiguracja środowiska, system antywirusowy oraz backup danych. Przeanalizujemy Waszą infrastrukturę oraz wdrożymy i udokumentujemy całościowe rozwiązanie zapewniające Twoje bezpieczeństwo.

Pomimo najlepszych chęci, jedna osoba nie jest w stanie być specjalistą w każdym obszarze IT. Współpracując z nami macie dostęp do wiedzy wszystkich naszych specjalistów, których wiedza i praktyka w danych dziedzinach poparta jest doświadczeniem oraz odpowiednimi certyfikatami.

Cennik

Rozliczenia z redIQ są naprawdę bardzo proste. W naszej ofercie wybierasz pakiet usług w zależności od liczby stanowisk komputerowych. W stałej stawce miesięcznej otrzymujesz nielimitowaną liczbę godzin naszych specjalistów! Dotyczy to zarówno pomocy zdalnej jak i wizyt w Twojej firmie.

IQMini
999,00
Miesięcznie

Liczba lokalizacji: 1

Liczba stanowisk: 10

Liczba serwerów : 1

Wizyty: bez limitu

Pomoc zdalna: bez limitu

Koszt dojazdu: w cenie

Dodatkowa stacja robocza: 84,00 zł

Dodatkowy serwer: 209,00 zł

IQStandard
1 999,00
Miesięcznie

Liczba lokalizacji: 2

Liczba stanowisk: 20

Liczba serwerów : 2

Wizyty: bez limitu

Pomoc zdalna : bez limitu

Koszt dojazdu: w cenie

Dodatkowa stacja robocza: 79,00 zł

Dodatkowy serwer: 189,00 zł

IQPremium
3 499,00
Miesięcznie

Liczba lokalizacji: 2

Liczba stanowisk: 40

Liczba serwerów : 4

Wizyty: bez limitu

Pomoc zdalna : bez limitu

Koszt dojazdu: w cenie

Dodatkowa stacja robocza: 74,00 zł

Dodatkowy serwer: 169,00 zł

IQFlex
Do negocjacji
Miesięcznie

Liczba lokalizacji: do negocjacji

Liczba stanowisk: > 40

Liczba serwerów: do negocjacji

Wizyty: bez limitu

Pomoc zdalna: bez limitu

Koszt dojazdu: w cenie

Dodatkowa stacja robocza: do negocjacji

Dodatkowy serwer: do negocjacji

Podoba Ci się nasza oferta?