Outsourcing usług IT dla firm

Rozwiązaniem zarówno dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw, pozwalającym na ograniczenie kosztów operacyjnych oraz inwestycyjnych jest outsourcing IT. W skrócie jest to opieka informatyczna świadczona u Klienta. Dzięki przekazaniu redIQ części lub całości administracji w obszarze IT, nasi klienci działający na terenie Warszawy mogą skoncentrować się na zasadniczych celach przedsiębiorstwa, pozostawiając usługi informatyczne profesjonalnemu zespołowi redIQ.

Audyt IT

Rozpoczynając współpracę, wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnego audytu infrastruktury IT. Audyt IT jest procesem zbierania i oceniania informacji w celu określenia czy system informatyczny i związane z nim zasoby właściwie chronią majątek, utrzymują integralność danych i dostarczają odpowiednich i rzetelnych informacji. Podczas przeprowadzania audytu specjaliści redIQ dokonają przeglądu sprzętu informatycznego, narzędzi, sieci komputerowych oraz używanego oprogramowania. Po przeprowadzeniu audytu otrzymają Państwo dokładną specyfikację dokonanego przeglądu wraz z wnioskami oraz sugestiami specjalistów. W przypadku stwierdzenia konieczności rozbudowy Państwa infrastruktury, w ramach opieki informatycznej dla firm dostarczymy Państwu zawsze dwa scenariusze działania: minimalny oraz optymalny. To Państwo, na podstawie naszych sugestii, podejmiecie decyzję o skali inwestycji.
Więcej

Podstawowe korzyści z Outsourcingu IT

Korzyści z outsourcingu, czyli inaczej zlecenia opieki informatycznej na zewnątrz, są różnorodne. Wielu właścicieli firm uważa, że zamiast skorzystać z outsourcingu lepiej jest zatrudnić własnego specjalistę IT, który będzie dostępny na miejscu, codziennie i będzie obsługiwał tylko jedną firmę. Jest to błąd. Pracownik zatrudniony na etacie czasem musi iść na urlop, czasem choruje, potrzebuje biurka, telefonu, generuje koszta administracyjne. Nie da się ukryć, że posiada wiedzę tylko z pewnego zakresu IT, które jest bardzo obszerną i stale zmieniającą się dziedziną. Zlecając opiekę IT na zewnątrz zyskujecie Państwo dostęp do zasobów wiedzy i umiejętności całego zespołu specjalistów. Dzięki odpowiedniemu doborowi zespołu firma outsourcingowa jest w stanie rozwiązać problemy z działaniem systemów dużo efektywniej niż jeden człowiek.

Chroni kiedy inni nie mogą

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Państwa danych dla naszej firmy outsouricingowej jest priorytetem. Aby uniknąć utraty danych lub ich wycieku do konkurencji, należy skorzystać z opieki specjalistów, którzy sprawdzą Państwa system, zasugerują modyfikacje oraz będą go monitorować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Outsourcing IT się opłaca

Decydując się na współpracę z redIQ w zakresie usług outsourcingowych uwalniacie się Państwo od kosztów utworzenia oraz utrzymania miejsca pracy dla specjalisty IT. Wewnętrzne stanowisko pracy to comiesięczne koszty związane z wynagrodzeniem, ubezpieczeniem czy administracją. Ponadto, najlepszy nawet specjalista nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów, jakie będą się pojawiać. Nie będzie również do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki skorzystaniu z opieki informatycznej dla firm, świadczonej przez redIQ, zyskujecie Państwo grupę specjalistów, którzy nieprzerwanie dbają o niezawodne funkcjonowanie Państwa systemów.

Wszystko w cenie

W redIQ dążymy do maksymalnego uproszczenia rozliczeń z klientami. W ramach wybranego pakietu opieki informatycznej dla firm otrzymujecie Państwo nielimitowaną liczbę godzin pomocy zdalnej oraz wizyt naszych specjalistów. Wszystkie czynności konieczne do utrzymania Państwa infrastruktury IT w najwyższej gotowości, otrzymujecie Państwo w stałej miesięcznej cenie! Dodatkowo, na koniec każdego miesiąca, przesyłamy Państwu szczegółowy raport z działań outsourcingowych naszych pracowników. Tylko takie podejście pozwoli Państwu zachować pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z usługą Outsourcingu IT.

opieka informatyczna

Pomóż nam dostosować ofertę do potrzeb Twojej firmy

Wypełnij formularz

Cena

Wszystkie zalety naszych usług, możecie Państwo otrzymać już od 399 złotych miesięcznie, w zależności od ilości stanowisk komputerowych oraz serwerów w Państwa firmie. W celu zapoznania się ze szczegółami, zachęcamy do sprawdzenia cennika pakietów lub rozważenia opcji rozliczenia godzinowego.
Zobacz cennik

Co możemy dla Państwa zrobić?

Podpisując umowę z redIQ zyskujecie Państwo dostęp do szeregu usług outsourcingowych realizowanych przez naszą firmę.
Z pomocą specjalistów, wybierzemy rozwiązania oraz usługi idealnie dopasowane do profilu działalności Państwa firmy oraz do jej potrzeb. Stale poszerzamy zakres usług świadczonych w ramach opieki informatycznej dla firm, dostosowując go do potrzeb naszych Klientów.

Podstawowy zakres naszej działalności to:

- outsourcing IT,
– kontroling finansowy,
– doradztwo inwestycyjne związane z infrastrukturą IT,
– audyt informatyczny,
– telefonia VoIP – NFON.

Oferta indywidualna

Jeżeli Państwa potrzeby nie mieszczą się w przedstawionym powyżej schemacie naszych usług, proponujemy kontakt z Działem Handlowym w celu dostosowania oferty opieki informatycznej do Państwa oczekiwań.
Skontaktuj się z nami